pl

czytaj więcej

O nas

Gospodarstwo Agroturystyczne "Złota Reneta" mieści się w Stojkowie, gmina Dygowo w województwie Zachodniopomorskim. Miejscowość znajduje się 7km od Ustronia Morskiego i 15km od Kołobrzegu. Z powodzeniem gościmy u nas turystów z różnych krańców Polski, którzy przyjeżdżają do nas odetchnąć od codziennego zabiegania i zgiełku miast.
 
W naszym gospodarstwie oferujemy pokoje gościnne z łazienkami, w pełni wyposażoną, ogólnie dostępną kuchnię, ogród, miejsce na ogniska i grilla, niepowtarzalną wiejską atmosferę, oazę ciszy i spokoju z dala od miejskich aglomeracji. Bliskość plaż w Ustroniu Morskim i w Sianożętach sprawia, że pobyt w naszym gospodarstwie można zróżnicować o dzienny wypoczynek nad morzem.
 
Dla osób spragnionych uroków zabytkowych miast z pięknym rynkiem i wyjątkową architekturą, wycieczki do pobliskiego Kołobrzegu bedą miłą rozrywką. Oprócz uroków starówki, liczne kołobrzeskie uzdrowiska zapewnią Państwu możliwość korzystania z różnorodnych zabiegów rehabilitacyjnych i relaksacyjnych oraz kąpieli w basenach i solankach. 
 
Dla zróżnicowania pobytu w naszym gospodarstwie, dla zapalonych wędkarzy oraz tych początkujących, pobliski ośrodek wędkarski dostarczy niezapomnianych wrażeń z "taaaaką rybą". W pobliżu naszego gospodarstwa znajduje się także stadnina koni oraz piękny las wypełniony jagodami i grzybami. Serdecznie zapraszamy na miły wypoczynek.